Obiekty Sakralne

Ołtarze z kamienia, ambony i chrzcielnice

Od lat wykonujemy specjalne zamówienia w postaci przede wszystkim ołtarzy z kamienia, ambon i chrzcielnic. Współpracujemy ze znakomitymi projektantami kościołów, którzy wykonali dziesiątki projektów wnętrz świątyń. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać projekt całościowy wnętrza kościoła. Tworzymy profesjonalną i przejrzysta wizualizacje, omawiamy potrzeby i nanosimy zmiany. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania i montażu. Tworzymy w każdym kamieniu od granitu i marmuru przez piaskowiec.

Posadzki i schody z kamienia dla kościołów

Wykonujemy również posadzki wewnętrzne świątyń i schody zewnętrzne. Poczynając od projektu po obróbkę kamienia i montaż przez wykwalifikowaną ekipę. Zapewnia to najwyższą jakość wykonania, zadowolenie parafian i spokój na lata

Referencje

Przy tak dużej inwestycji jaką jest niewątpliwie wykonanie wnętrza kościoła jest chęć posiadania poczucia pewności, że współpracuje się z rzetelną firmą, dlatego udostępnimy kontakt do księży dla których pracowaliśmy. Można z nimi porozmawiać o naszej pracy, a przede wszystkim pojechać i zobaczyć na żywo jej efekty.